Україна, м. Чернівці,
вул. Хотинська, 54В

схема проїзду »

 

(067) 645-52-71
(099) 020-28-31

(096) 135-74-03

(0372) 545-585  факс

info@topklinker.com

 

детальніше » 
відправити запит »

 


 
 
 
   »   Каталог товарів   »   Фіброцементні фасади   »   Фасадні панелі Equitone

  Фасадні панелі Equitone

 

   Фасадні матеріали EQUITONE виготовляються відповідно з новітніми технологіями на заводах в Німеччині та Бельгії. Фіброцементні продукти EQUITONE - натуральний композитний матеріал, який гордо демонструє свою унікальну справжність.

 

   Фіброцементні панелі EQUITONE мають великі габаритні розміри (3,1х1,25 м), тонкі і міцні, володіють унікальними фізичними властивостями. Панелі EQUITONE негорючі (клас горючості A2 EUROclass). Термін служби панелей EQUITONE перевищує 50 років навіть в самих жорстких умовах експлуатації. Фасади будинків, виконані з фіброцементних панелей EQUITONE, являють собою досить тонку, полегшену по вазі конструкцію (за рахунок властивостей фасадного матеріалу). Таким чином знижується виснаження природних запасів нерудних будівельних матеріалів на Землі.

 

   EQUITONE надає повну і прозору інформацію про вплив фіброцементних матеріалів на навколишнє середовище.

 

    Фасадні панелі EQUITONE - це фіброцементні панелі для облицювання, виробляються на високотехнологічних заводах EQUITONE в Німеччині та Бельгії. Вся фіброцементна фасадна продукція відповідає нормативам і стандартам, так як проходить багаторазові тестування. Фіброцементні панелі бельгійського виробництва стають все більш затребуваним матеріалом для облицювання фасадів. Естетично красивий з ефектним дизайном фасад з фіброцементних панелей EQUITONE захистить вашу оселю від будь-яких згубних зовнішніх впливів.

 

  Що таке фіброцементний фасад і його переваги?

 

   Фіброцементні панелі - це натуральні панелі для облицювання фасадів будівель, які виготовляються з сучасного композитного матеріалу у вигляді тонкої полегшеної по вазі конструкції. Фіброцементні панелі - це унікальний матеріал для вентильованого облицювання фасадів будівель. Завдяки особливій технології виробництва і застосуванню високоякісної сировини, такі фасади мають безліч переваг:

 

1. Довговічність. Термін експлуатації і збереження естетичних і експлуатаційних якостей, більше 50 років.

 

2. Негорючість. Фіброцементний фасад абсолютно стійкий до спалаху, що не плавляться, не виділяє дим при пожежі, тому фасад будинку, оброблений фіброцементними панелями, ефективно перешкоджає поширенню пожеж.

 

3. Міцність. Фіброцемент у своєму складі має цемент, який забезпечує матеріалу міцність, а мінеральні наповнювачі роблять матеріал більш пластичним. Волокна целюлози армують і додають плитам жорсткості на вигин.

 

4. Морозостійкість і вологостійкість. Фіброцементний фасад, завдяки складу матеріалу, стійкий до вологи і морозів, оскільки має низьку теплопровідність.

 

5. Екологічність. Фіброцемент - це натуральний екологічно чистий матеріал, який не має впливу на здоров'я людини.

 

6. Легкість монтажу. Декоративне оздоблення фасаду з фіброцементних плит виконується легко і швидко завдяки широкоформатному плит.

 

     Чим хороші фіброцементні фасади від фірми EQUITONE?


 

   Декоративне оздоблення фасадів виконане з фасадних систем EQUITONE - це легка тонка вентильована конструкція володіє безліччю переваг. Пропоновані нашою компанією Фасадні панелі EQUITONE мають свої відмінні риси:

 

1. Автентичність. Фасадні системи EQUITONE - воістину натуральний матеріал, що складається з цементу, целюлози, мінеральних речовин, має свою унікальну справжність.


2. Універсальність. Міцні фасадні панелі EQUITONE мають досить габаритні розміри дозволяють створювати великомасштабні конструкції і одночасно реалізовувати сміливі та оригінальні дизайнерські й архітектурні рішення. Завдяки своїй структурі, властивостям і тонким формам вентильована фасадна система має полегшену вагу, володіючи при цьому максимумом переваг.

 

3. Екологічна стійкість. Тонкі форми фасадних систем EQUITONE знижують виснаження природних резервів нерудних матеріалів.

 

4. Тепло- і біозахист. Конструкція вентильованого фасаду знижує вплив «теплових мостів», утворення конденсату, грибків і плісняви.

 
   
 
 
 
Copyright © 2019
TopKlinker.com, Чернівці
 
Веб-сайт розроблений в Студії COM.CV.UA