Україна, м. Чернівці,
вул. Хотинська, 54В

схема проїзду »

 

(067) 645-52-71
(099) 020-28-31

(096) 135-74-03

(0372) 545-585  факс

info@topklinker.com

 

детальніше » 
відправити запит »

 


 
 
 
   »   Каталог товарів   »   Керамічна черепиця   »   Керамічна черепиця

   У всі часи в багатьох країнах будинки покривали керамічною черепицею. І в наш час подібний вид покрівельного матеріалу користується постійним попитом. Дах, покритий черепицею, привертає погляд своїм затишно-патріархальним виглядом. А вже по довговічності і міцності виконання покриття не знає рівних собі. Виконана з екологічно чистого матеріалу -глини, керамічна черепиця застосовується в основному при покритті мансард. Позитивною якістю черепиці є її шумопоглинання і стійкість до впливу високих температур повітря. Черепиця випускається невеликих розмірів, тому відмінно підходить для використання в покритті дахів складної форми або нестандартних розмірів. Якщо при монтажі або в процесі експлуатації відбувається пошкодження окремої черепиці - вона легко підлягає заміні.

 

  Сучасні технології дозволяють випускати керамічну черепицю, що володіє високими характеристиками міцності і має відмінні показники екологічної чистоти. Для того, щоб виготовити такий матеріал, глина витримується деякий час у воді, потім після формувань вона висушується і витримується при температурі близько тисячі градусів. Якщо ви самі вибираєте черепицю, то необхідно перевірити якість, постукавши по ній - деренчливий звук буде ознакою неналежної якості, і таку черепицю краще не купувати. При монтажі покрівлі необхідно враховувати всі нюанси, наприклад - вид приміщення, що знаходиться безпосередньо під дахом. Мансарда, наприклад, вимагає монтажу додаткового гідроізоляційного шару, якщо це буде просто горищне приміщення, то потрібно зробити його вентильованим.

 

   Для правильного виконання покрівлі з керамічної черепиці недостатньо голого ентузіазму, необхідно володіти спеціальними знаннями і певним навиком роботи. Черепиця - досить важкий матеріал, тому при розрахунку навантаження на крокви необхідно все це враховувати. При її використанні необхідно зробити посилення крокв і всієї системи на 15-20%. Щоб не збільшувати поперечний переріз кроквяної балки, можна просто додати деяку кількість самих крокв, зменшивши відстань між ними, приблизно до 70 см. Закінчивши створення крокв, необхідно подбати про оберігання утеплювального шару від промокання в разі аварійної поломки. Нахил скосу даху також впливає на вибір покрівельного матеріалу, так нахил у 15-22 градуси потребують додаткового шару (можливо - шар руберойду) під черепицю. Більш сильний градус нахилу також передбачає кріплення черепиці шурупами.

 

   Після монтажу крокв приступають до пристрою системи обрешітки. Відстань між планками обрешітки знаходиться в безпосередній залежності від розміру самої керамічної черепиці. Розмітка виконується за допомогою шнура. Використовуваний для обрешітки брус має розмір 50х50 мм і монтується на такій відстані один від одного, щоб черепиця верхнього ряду виступом свого нижнього краю ідеально точно потрапляла в спеціальний паз черепиці нижнього краю. На ребра скатів даху і на її гребінь кріплять черепицю спеціальної конструкції. Як у кожній конструкції є слабкі місця, так є такі і в конструкції даху - це так звана ендова, і саме тут накопичується зазвичай багато води, тому вона робиться у вигляді лотка і захищається спеціальним покрівельним залізом.

 

   При укладанні керамічної черепиці необхідно дотримувати деякий порядок дій. Попередньо на початку роботи черепицю розкладають  по периметру даху, щоб врівноважити навантаження на кроквяну конструкцію. Далі робота проводиться в порядку "зправа наліво", починаючи з нижнього ряду вгору. Щоб підняти матеріал на висоту, можливе використання різних підйомних механізмів. Якщо є необхідність нарізки черепиці, використовують алмазні диски, при цьому мінімізуються відходи.

 

   Існує безліч моделей керамічної черепиці, і майже в кожній передбачений спеціальний виступ в нижній частині для того, щоб кріпити її до обрешітки. Існує також пазовий вид кріплення, при цьому черепиця не має жорсткого кріплення, що забезпечує непошкодження покрівлі при осіданні будівлі або сильному вітровому потоці.

 

   При експлуатації даху зазвичай не всі її ділянки однаково піддаються впливу води або снігу. Так, самий нижній ряд і гребеневий ряд  даху більше інших стикаються з вологою, тому при кріпленні черепиці на цих ділянках краще застосовувати оцинковані шурупи. Іноді, якщо будинок розташовується на проблемному місці, де, можливо, дмуть сильні вітри, причому в різних напрямках, можливо, провести монтаж черепиці в шаховому порядку.

 

   Після того, як прикріплена вся керамічна черепиця, здійснюється монтаж   добірних елементів - бокових черепиць, гребеня і тому подібних фрагментів даху.

Клінкерна цегла
Пример HTML-страницы


Фасонна цегла

 
   
 
 
 
Copyright © 2019
TopKlinker.com, Чернівці
 
Веб-сайт розроблений в Студії COM.CV.UA