Україна, м. Чернівці,
вул. Хотинська, 54В

схема проїзду »

 

(067) 645-52-71
(099) 020-28-31

(096) 135-74-03

(0372) 545-585  факс

info@topklinker.com

 

детальніше » 
відправити запит »

 


 
 
 
   »   Каталог товарів   »   Клінкерна цегла   »   Клінкерна цегла

Що таке клінкерна цегла?

Клінкерна цегла, або як її називають клінкер (голландською мовою Klink - означає чистий дзвін при ударі цегли об цеглу) - з'явилась в Європі у зв'язку з дуже малими кількостями (нестачею) покладів кам'яних порід. У зв'язку з цим люди почали шукати альтернативне рішення цієї проблеми. Шляхом випалу сланцевої глини при температурі до 1300 ° С з'явилась клінкерна цегла. Цей новий матеріал тоді підкорив всю Європу, і до цих пір користується дуже великою популярністю.
  Клінкерна цегла - це не тільки краща якість і великий запас потужності, але і дуже великий вибір дизайнерських рішень, завдяки чому залишається поза конкуренцією щодо інших виробників облицювальної цегли.
Характерною ознакою клінкерної цегли є її надійність і довговічність.
Жодна інша фасадна цегла не може порівнюватися з клінкером по захисту Вашого фасаду від впливу навколишнього середовища, особливо у наших широтах з дуже тривалим і агресивним осінньо-зимовим періодом, що є дуже важливим.

Переваги клінкерної цегли:
Екологічний матеріал (тільки натуральні матеріали).
Довговічність (служить 100 і більше років).
Відмінна теплопровідність.
Висока зносостійкість.
Висока міцність.
Стійкість до агресивного навколишнього середовища і різких перепадів температур.
Пожежна безпека.
Стійкість до ультрафіолету.
Стійкість до фізичних навантажень.
Висока морозостійкість (1000 і більше циклів).
Широка кольорова гама.
Різноманітні форми.
Водопоглинання - 3-5%.
Гарантія - більше 100 років.

Різноманітність форм і широка кольорова гамма клінкерної цегли дозволяє використовувати її в ландшафтному дизайні, оздобленні фасадів, клумб, зимових садів, паркових доріжок, і в різноманітних декоративних рішеннях.
У будь-якому вигляді будівництва клінкерна цегла може використовуватися навіть в самому широкому застосуванні. Якщо ж вибирати дійсно якісний і довговічний матеріал - то це тільки клінкерну цеглу ...

В даний час важко собі уявити область будівництва, де б не використовувалась цегла. Нею облицьовують фасади, створюють малі і великі архітектурні форми, застосовують в несучих конструкціях і навіть в дизайні інтер'єрів! Це порівняно дешевий екологічно безпечний матеріал.

 

Традиційний керамічна цегла

 

До наших днів цегла дійшла майже в незмінному вигляді, як її виготовляли на Русі ще в XV столітті. Природньо, технології виробництва цього поширеного будівельного матеріалу не стояли на місці, але принцип залишився той самий: формовка глини, сушка і випалення. Виготовлена цим способом цегла називається пластично формованою. Це універсальний матеріал. З нього можна зводити хоч фундаменти, хоч стіни. Він має високу міцність, добре зберігає тепло і мало пропускає вологу.

 

Розрізняють рядову і облицювальну керамічну цеглу. З першої кладуть несучі стіни, тому увагу звертають на довговічність і міцність. Рядову цеглу можна використовувати і для кладки зовнішніх стін, але їх треба обов'язково штукатурити. Лицьова ж цегла повинна мати, в першу чергу, рівну поверхню, правильну форму, чіткі розміри, низький коефіцієнт вологовбирання, бути морозостійкою. Окремо виділяють пічну цеглу.

 

Зараз цеглу можуть виготовляти і іншим способом: вологу глину пресують і відразу обпалюють в печі, минаючи стадію попереднього сушіння. Такий матеріал має правильну геометричну форму і рівні конусоподібні отвори. Через високий коефіцієнт водопоглинання її не можна застосовувати для спорудження зовнішніх конструкцій. Зате вона ідеально підходить для будівництва внутрішніх перегородок, яку при якісній кладці не треба й обробляти.

 

Клінкерна цегла

 

Її отримують з тугоплавкої глини. Клінкерна цегла володіє високою щільністю, оскільки майже не має порожнеч, і найменшим коефіцієнтом водопоглинання. В основному клінкерну цеглу використовують для декоративного оздоблення фасадів. Вона приваблива на вигляд, стійка до опадів і сонячного випромінювання.

 

Але треба нагадати, що між фасадом з клінкерної цегли та несучими стінами варто укладати теплоізоляційний шар, щоб мінімізувати втрати тепла. Вартість клінкерної цегли порівняно не  висока, тому її використовують не тільки в облицюванні димарів, підвіконь, цоколів як найбільш схильних руйнівній дії вологи ділянок фасаду, а й загалом для фасадів.

 

Силікатна цегла

 

Отримують цей вид цегли з води, піску та вапна. Після формування її обробляють в автоклаві, тобто не обпалюють в печі.

 

З переваг силікатної цегли виділяють високі звукоізоляційні властивості, міцність, правильну геометрію. Однак через високий коефіцієнт водопоглинання зовнішні стіни з неї обов'язково обробляють і ніколи не застосовують для закладки фундаментів.

 

Повнотіла або порожниста?

 

Вищеназвані види цегли бувають повнотілі або порожнистими. Повнотіла цегла - щільна. Кількість пустот в неї не повинно перевищувати 13%. Її застосовують там, де припускають істотні навантаження, тобто для зведення несучих конструкцій з обов'язковою додатковою теплоізоляцією.

 

Значно знизити тепловтрати можна, використовуючи саман. Кількість пустот - близько 50%. Вони можуть бути закритими або наскрізними, мати будь-яку форму і розташування. Слід враховувати, що при заповненні пустот сполучним розчином збільшується теплопровідність матеріалу. Тому для укладання саману радять наводити більш густий в'язкий розчин, щоб уникнути його потрапляння в порожнечі.

 

Іншою перевагою саману є його низька питома вага. Навантаження на фундамент значно знижується.

 

В останні роки стали виробляти ще й поризовану цегла. У глиняну масу вводять спеціальні добавки, які, згоряючи при випалюванні, залишають в тілі матеріалу пори. Така цегла, хоч і крупніша звичайної, але відрізняється малою вагою. У роботі вона зручніша: завдяки більш великим розмірам, прискорює будівництво, а ще її можна пиляти і свердлити.

 

Стандарти якості

 

Цеглу оцінюють за міцністю і морозостійкістю. Міцність позначається літерою «М» і цифрою, що показує, яку вагу здатний витримати 1 кв. см виробу. Найпоширенішим для споруди приватного будинку є цегла марок М300 і М350.

 

При визначенні морозостійкості цегли оцінюють її здатність не руйнуватися, випробовуючи то заморозку, то відтавання у вологонасиченому стані. Вимірюють цей показник в циклах, маркують літерою «F». Оптимальною вважається морозостійкість 100-150 циклів.

 

При виборі даного будівельного матеріалу обов'язковий зовнішній огляд виробів. Форма і поверхня цегли повинні відповідати встановленим нормам, а колір в одній партії - бути більш-менш однорідним.

Клінкерна цегла
Пример HTML-страницы


Фасонна цегла

 
   
 
 
 
Copyright © 2019
TopKlinker.com, Чернівці
 
Веб-сайт розроблений в Студії COM.CV.UA