Україна, м. Чернівці,
вул. Хотинська, 54В

схема проїзду »

 

(067) 645-52-71
(099) 020-28-31

(096) 135-74-03

(0372) 545-585  факс

info@topklinker.com

 

детальніше » 
відправити запит »

 


 
 
 
   »   Каталог товарів   »   Керамічна черепиця   »   Натуральна черепиця

 Що таке натуральна керамічна черепиця?

   - Це покрівельний матеріал, який виготовляється за допомогою сушіння і випалу суміші глини в спеціально обладнаних печах при дуже високій температурі, яка досягає до 1300 ° С (температура випалу клінкеру). Без жодних добавок в суміш глини, проводиться випал природним шляхом що й забезпечує керамічній черепиці її природний червоно-коричневий (натуральний) колір. У сучасних печах можна виготовити будь-які форми черепиці, як і хвилясту - одно хвилясту, дво хвилясту, так і плоску - так звану в народі "бобровий хвіст".

 

    Натуральна керамічна черепиця найдавніший вид покрівлі який перевірений якістю і часом. Ще в часи величезних імперій, таких як Римська, Візантійська, Антична люди експериментували з видами покрівлі. Спочатку будинки покривали соломою, через деякий час почали покривати дранкою (натуральне покриття з дерева), але досвід, знання і пристосованість до любих капризів природи - люди навчилися виготовляти і покривати оселі натуральною черепицею.
   

    Чому саме натуральна керамічна черепиця?


    До цих пір і в наше сьогодення  нікому ще не вдавалося виготовити кращий вид покрівлі ніж керамічна черепиця. У минулому столітті ми пережили бум по появі на ринок і установки альтернативних видів покрівлі щодо натуральної черепиці - таких як металочерепиця, бітумна черепиця, полімер піщана черепиця, шифер, ондулін, полікарбонат, профнастил. Але пройшло не так і багато часу, як люди втратили свою довіру до всіх перерахованих вище видів покрівлі. Жоден матеріал не виправдав свої обіцяні якості і характеристики. Саме тепер настає момент коли люди повністю відкидають всі варіанти і починають довіряти тільки натуральній керамічній черепиці.
         

    Приміром навіть сама якісна металочерепиця не може простояти на даху більше 10 років, у зв'язку з тим що вона починає текти, іржавіти, бліднути, з неї облітає фарба - не кажучи про її великі недоліки в експлуатаційному періоді - нестерпний "барабанний" шум під час дощу (погана шумоізоляція), дуже низька (майже ніяка) теплоізоляція, в літній період металочерепиця нагрівається до 80 ° С, що призводить до високого нагрівання будівлі а також і повітря всередині (уявіть собі таку картину влітку на вулиці + 30 ° С а всередині будинку + 35 ° С - 45 ° С, особливо в будинках мансардного типу).
      

    Багато хто може сказати - але є ще й бітумна черепиця! Як і металочерепиця бітумна покрівля з'явилася на так вже й давно. Навіть в цей короткий термін експлуатації цей вид покрівлі не зарекомендував себе  з  хорошого боку, щодо таких характеристик як: екологічності,  експлуатації покрівлі, стійкості до навколишнього середовища, пожежонебезпеки, температурних перепадів.  

 

    Також як і на металочерепицю на цей вид покрівлі ніхто не дасть більше 10 років гарантії. Це все при тому, що іноді (мається на увазі більш менш якісна), бітумна черепиця коштує навіть набагато дорожче натуральної керамічної черепиці.
     

    Думаю що Ви зі мною погодитеся, що порівнювати інші види покрівлі (гарантія яких в деяких випадках не перевищує навіть 5 років) можна тільки з металочерепицею і бітумною черепицею. Порівнювання цих матеріалів з натуральною черепицею просто недоречно.
    Що стосується самої ж натуральної черепиці, то завдяки своїм позитивним якостям вона завжди залишається "номером один" щодо всіх інших видів покрівлі.

 Переваги натуральної керамічної черепиці:
• Екологічність (тільки натуральні матеріали).
• Довговічність (служить 100 і більше років).
• Відмінна теплопровідність.
• Висока шумоізоляція (дощ, град, побічні шуми з вулиці).
• Стійкість до агресивного навколишнього середовища і різких перепадів температур.
• Пожежна безпека.
• Стійкість до ультрафіолету.
• Стійкість до фізичних навантажень.
• Висока морозостійкість (1000 і більше циклів).
• Широка кольорова гама.
• Різноманітні форми черепиці.
• Маленькі розміри і велика маса захищають дах від сильних вітрів і ураганів.
• Не вимагає заземлення (на відміну від металочерепиці).

        

   Сьогодні все більше і більше людей зупиняють свій вибір на натуральній керамічній черепиці, але дехто все ще сумнівається в в'язку з такими чутками про цей вид покрівлі як: її велика вага і висока ціна. Але це далеко не так.
        

    Натуральна  черепиця є досить важким видом покрівлі, але це не означає що все навантаження припадає на стропильну систему, яка розраховується не тільки на вагу покрівлі але й на снігове навантаження, на пориви вітрів. У загальному розрахунку маси черепиці на будинок - тільки 3 - 5% припадає на фундамент. Своєю вагою натуральна черепиця тільки захищає дах від сильних поривів вітру, ураганів.


     Керамічна черепиця дорого коштує? Знову ж таки це не так. Якби на цей вид покрівлі давали гарантію від 5 до 10 років як на всі інші види покрівлі, то тоді , можна б було сказати, так вона коштує  дорожче. Але ж на черепицю дають гарантію від 50 до 100 років, а експлуатаційний її період становить більше 100 років. Якщо зіставити все вище сказане і провести нескладні підрахунки, то можна впевнено сказати - що натуральна керамічна черепиця коштує набагато (навіть у кілька разів) дешевше від абсолютно будь-якого виду покрівлі (мається наувазі термін служби / гарантію щодо ціни). Навіть якщо брати якісні підлогові і настінні покриття (ламінат, керамічна плитка, шпалери, венеціанка ...), то можна зробити висновки, що всі ці матеріали коштують на порядок вище ніж керамічна черепиця.
         
     Зіставивши все вище сказане, можна з упевненістю підтвердити що натуральна керамічна черепиця завжди була, є, і залишиться найкращим видом покрівлі будинків. Протягом багатьох років люди не змогли виготовити альтернативний матеріал. Останнім часом вийшло багато видів покрівлі, але всі вони схожі на керамічну черепицю тільки зовнішньою формою, а до таких характеристик як екологічність, довговічність, шумоізоляція, пожаробеспечності, і багатьох інших - їм ще дуже далеко.
Можна зробити висновок - натуральна  черепиця - "Королева покрівлі"

Клінкерна цегла
Пример HTML-страницы


Фасонна цегла

 
   
 
 
 
Copyright © 2019
TopKlinker.com, Чернівці
 
Веб-сайт розроблений в Студії COM.CV.UA