Україна, м. Чернівці,
вул. Хотинська, 54В

схема проїзду »

 

(067) 645-52-71
(099) 020-28-31

(096) 135-74-03

(0372) 545-585  факс

info@topklinker.com

 

детальніше » 
відправити запит »

 


 
 
 
   »   Каталог товарів   »   Фіброцементні фасади   »   Сайдинг Cedral

Фіброцементний сайдинг Cedral
 

  Компанія CREATON  виробляє і реалізує високоякісні будівельні матеріали з фіброцементу для вентильованих фасадів і покрівлі. Серед основної продукції компанії - фіброцементний сайдинг Cedral і Cedral Click для приватних будинків, котеджів і інших малоповерхових будівель. Матеріали фасадних систем екологічні, високоякісні, довговічні, пожежобезпечні.

 

   Зовнішній вигляд сайдингу Cedral викликає відчуття природної теплоти завдяки текстурі деревини Кедру ідентичною натуральній (тому матеріал називається «Cedral» Кедрал). Сайдинг Cedral також має схожі параметри з натуральною деревиною, довжина - 3600мм, ширина - 190мм, товщина - всього 10мм. Фіброцементний сайдинг Cedral також подібний до деревини легкістю розпиляння і видом кріплення на шурупи або цвяхи. Але на відміну від натурального дерева, сайдинг Cedral має відмінну пожежобезпечність і довговічність експлуатаційного терміну до 50 років.

 

   Фіброцементний фасад іноді можуть називати: навісний вентильований фасад і помилково плутати його з композитним і керамічним фасадом.

  

   Переваги та особливості композитних фасадів Cedral

 

   Якщо ви потребуєте в якісному фасадні, тоді варто звернути увагу на навісний вентильований фасад Cedral. Композитні фасади стають все більш затребуваними, оскільки вони мають гарний екстер'єр і володіють цілим рядом переваг:

 

1. Пожежна безпека. Матеріал не горючий, при пожежі не поширює полум'я, не виділяє шкідливих речовин. Клас пожежобезпеки вентфасада Cedral - негорючий.
   

2. Довговічність, міцність. Сайдинг Cedral має відмінну міцність, яка зберігається в будь-яких погодних і кліматичних умовах.

 

3. Тривалість експлуатаційного терміну без ремонту до 50 років.

 

4. Надійність. На відміну керамічного фасаду, сайдинг Cedral поєднує в собі привабливий зовнішній вигляд з фактурою дерева, високу стабільність і міцність. Сайдинг Cedral не тріскається і довго зберігає свій первісний вигляд.

 

5. Стійкість кольору. Купуючи вентильовані фасади Cedral, ви рятуєтеся від фарбування фасаду як мінімум на 10 років. Фіброцементні вентфасади стійкі до УФ-випромінювання, не піддаються корозії, гниття, впливу хімічних елементів, не точаться жуками. Гарантія на вицвітання 10 років!

  

6. Екологічна чистота. Фасадні панелі складаються з натурального і екологічного матеріалу - фіброцемента. Сайдинг Cedral пройшов всі тести на екологічність за європейськими стандартами. Також процес виробництва безпечний для навколишнього середовища і економічний у використанні природних ресурсів.

  

7. Легкість монтажу. Монтаж вентильованих фасадів відбувається швидко і просто. Монтаж сайдинга Cedral виконується легко в будь-який час року, у тому числі взимку.

  

8. Естетичний зовнішній вигляд. Завдяки фактурі ідентичною натуральному дереву і широкому вибору кольорів - фасад буде зберігати початковий зовнішній вигляд довгі роки.

 
   
 
 
 
Copyright © 2019
TopKlinker.com, Чернівці
 
Веб-сайт розроблений в Студії COM.CV.UA