Україна, м. Чернівці,
вул. Хотинська, 54В

схема проїзду »

 

(067) 645-52-71
(099) 020-28-31

(096) 135-74-03

(0372) 545-585  факс

info@topklinker.com

 

детальніше » 
відправити запит »

 


 
 
 
   »   Каталог товарів   »   Цементно-піщана черепиця   »   Цементно-піщана черепиця

   Цементно-піщана черепиця - відмінна альтернатива дорогим покрівельним матеріалам.
   Цементно-піщана черепиця - це покрівельний матеріал, що виготовляється з натуральної екологічно чистої сировини: кварцового піску, цементу, води і спеціальних пігментів на основі окису заліза, що забарвлюють черепицю в масі. Це відносно новий матеріал для облаштування покрівлі, але з кожним роком стає все більш затребуваним. Оскільки цементно-піщана черепиця проста в монтажі, гранично міцна, невибаглива у догляді і не схильна до впливу ультрафіолету, вона може використовуватися практично в будь-яких умовах.

Компанія CREATON пропонує цементно-піщану черепицю EURONIT польського виробництва з гарантією 30 років. Продукція EURONIT має досить широкий асортимент добірних елементів, форм і кольорів на будь-який смак.

 

  Переваги цементно-піщаної черепиці:

Цементно-піщана черепиця проста у виготовленні. Черепиця після формування двічі проходить етапи фарбування і сушіння в спеціальних камерах. Експлуатаційні та фізікомеханічні властивості цементно-піщаної черепиці дуже схожі з керамічною черепицею:

 

*Надійність і довговічність.
*Довгий час обходиться без обслуговування і ремонту.
*Черепиця не горюча, пожежобезпечна.
*Низька теплопровідність, хороша морозостійкість.
*Відмінно поглинає шуми.
*Колір не вигорає, черепиця стійка до впливу сонячних променів.
*Покрівля з черепиці стійка в агресивних середовищах (кислотні дощі, морський клімат)
*Не деформується при температурних перепадах.
*Не електризується.
*Масивність (має велику вагу).

 

   Щодо маси покрівельних матеріалів є багато розхожих думок, але більш масивні матеріали, як черепиця, менше схильні до зриву з даху при поривчастих вітрах, і це факт. Покрівля з цементно-піщаної черепиці схожа на панцир з окремих черепиць з рухливістю в замках, що робить покрівлю більш еластичною. Така покрівля пристосовується до геометричних нерівностей, усушці дерев'яної основи і деформацій при усадці будови.

 

 Цементно-піщана черепиця EURONIT - еталон справжнього якості

 

  Цементно-піщана черепиця EURONIT розроблена з урахуванням всіх вимог покупців. При її виробництві використовуються передові технології, що дозволило добитися таких характеристик:

 

*Ефективне відведення води з даху. Цементно-піщана черепиця EURONIT має спеціальні водовідведення і опуклі фальци. Завдяки цьому, дощова вода набагато ефективніше усувається з даху будівлі.
*Надійні подвійні бічні замки. Якісні замки покращують герметичність даху, запобігаючи затікання вологи і псуванню вентрейки і обрешітки.
*Підвищена жорсткість. Наявність зміцнювальних ребер дозволяє черепиці легко переносити механічні навантаження і не втрачати свої характеристики через скупчення великих снігових мас, попадання важких предметів та ін.
*Стійкий колір. Стійкість кольору досягається завдяки виключно гладкій поверхні черепиці і високого ступеня стійкості до різних забруднень.

 

   Цементно-піщана черепиця EURONIT є відмінним вибором для тих, кому потрібен дійсно якісний покрівельний матеріал. Така черепиця прослужить більше 30 років - і за цей час власникові будинку не доведеться її ремонтувати або відновлювати.

Клінкерна цегла
Пример HTML-страницы


Фасонна цегла

 
   
 
 
 
Copyright © 2019
TopKlinker.com, Чернівці
 
Веб-сайт розроблений в Студії COM.CV.UA