Клінкерна Цегла Чернівці, Цегла Чернівці
Консультація

Клінкерна цегла - це особливий вид керамічної цегли, виробленого шляхом випалу в спеціальних печах при температурі понад 1200° C.

Клінкерна цегла Roben
Клінкерна цегла Євротон
Клінкерна цегла Керамейя

Від старого до нового. Клінкерна цегла

Пальма першості у виробництві клінкерної цегли належить Голландії, де її почали виробляти понад два століття тому. Через особливості складу і технології випалу, така цегла практично не поступалася природному каменю і з цієї причини першим об'єктом, на якому її застосували, стала звичайна дорога. Двадцять кілометрів шляху з голландської столиці Амстердама в місто Гарлем, розташований недалеко від прибережних дюн, були вимощені клінкерною цеглою.

Завдяки міцності і гарному зовнішньому вигляду цеглу стали випускати і в деяких інших європейських державах, в основному застосовували для будівництва будинків заможних городян, так як коштувала дорожче звичайної керамічної і силікатної цегли. Пізніше виробництво налагодили в США, а на початку XX століття і в Україні.

Для виробництва клінкерної цегли використовуються спеціальні сорти тугоплавкої глини. Після звичайних при випуску цегли процедур замісу, формування і сушіння, матеріал обпалюють в печах при температурі від 1200 до 1600 градусів для отримання потрібного сорту. Результатом процесу стає цегла, що володіє масою переваг:

- зносостійкість набагато вища, ніж у звичайних видів цегли, побудовані з нього будівлі здатні без шкоди своїй міцності простояти більше 100 років;

- вона здатна вбирати малу кількість вологи з навколишнього середовища (максимум до 6%), що сприяє гарній морозостійкості;

- низько пориста структура дозволяє клінкерній цеглі успішно протистояти впливу агресивних середовищ;

- тільки натуральні компоненти для виробництва (глина, вода і природні барвники) характеризують її як екологічний матеріал;

- через можливе застосування при виробництві деяких технологій неповторний зовнішній вигляд дозволяє надавати фасадам особливий шарм.

Меню

Головна

Цегла

Черепиця

Бруківка

Оформити замовлення

Медіа

Фотогалерея

Відео

Доставка

Контакти

Контакти

+38 (099)-020-28-31
МТС 
+38 (096)-135-74-03
Київстар 

Соц. мережі

 

Партнери

© TopKlinker.com